Vaude Drybag 3L Black - Waterdicht
Deze ultra light Drybag van het kwaliteitsmerk Vaude is sterk en waterdicht. De zwarte bagagezak is gemaakt van TPU-gecoat polyamide en voorzien van een rolsluiting. Het is een ideale (binnen)tas om je tas overzichtelijk in te pakken en je spullen droog te houden tijdens een fiets-, klim- of kanotocht, of andere outdoor activiteiten.
Waterdichte bagagezak
Deze compacte Drybag heeft een inhoud van 3 liter en biedt ruimte voor kleinere spullen, zoals elektronische apparaten en reisdocumenten. De tas sluit met een rolsluiting met een klikgesp. Hoe minder bagage, hoe compacter u de tas dicht kunt rollen. Dankzij de gelaste naden is de tas waterproof. Om de tas volledig waterdicht te maken, moet de rolsluiting ten minste 3 keer worden opgerold.
Compact op te ruimen
Dankzij de gecoate binnenkant is de Drybag gemakkelijk te reinigen. Gebruikt u de tas niet? Dan kunt u 'm compact oprollen.
PVC-vrij en klimaatneutraal
Deze Zuid-Duitse Drybag is 'Made in Germany' en van het allerhoogste kwaliteitsniveau. Met eveneens de allerhoogste standaarden voor eenieder die bewust handelt met betrekking tot duurzaamheid en milieu. Naast PVC-vrij en klimaatneutraal produceren, focust Vaude zich in meerdere opzichten op mens, medewerker en omgeving. Zie ook de Vaude merkpagina.
Details
Hoogte: 30 cm (hoogte is variabel vanwege rolsluiting)
Diameter van de ronde tas: 15 cm
Inhoud: 3 liter
Gewicht: 40 gram
| Merk: | Vaude |
| Soort: | Drybag |
| Model: | Drybag MIG |
| Inhoud: | 3 liter |
| Afmeting (LxBxH): | 15 x 30 cm |
| Materiaal: | TPU-gecoat polyamide |
| Geschikt voor E-bike: | N.v.t. |
| Kleur: | Zwart |
| Geschikt voor ledlampjes: | Nee |
| Snelbinders toegankelijk: | N.v.t. |
| Waterafstotend: | Ja; waterdicht |
| Reflectie: | Nee |
AGU
Basil
Beck
Dakine
Deuter
Jack Wolfskin
New Looxs
Ortlieb
Vaude
Willex
Cortina
Thule
Edge
Büchel
FastRider





